Bateliai pagal kiekvienos fantaziją - Shoes of Prey

Įvertinti šį įrašą
(7 balsai)
Parašyta: 2016 sausio 19

phoca thumb l shoes fo prey e"Shoes of Prey" - ne šiaip sau dar viena batais prekiaujanti elektroninė parduotuvė. Tai jūsų pačios batų dizaino salonas už kurio nugaros stovi visas batų fabrikas, pasiruošęs jūsų svajonių batelius pagaminti būtent tokius, kokius įsivaizdavote.

Straipsnį parengė ir redagavo: Vaiva Kiuberytė

 

Noriu pasidalinti man asmeniškai dideliu atradimu - avalyne, gaminama būtent taip, kaip jūs įsivaizduojate!

"Shoes of Prey" įkūrėjai Michael Fox, Jodie Fox ir Mika Knapp savo batų kompaniją įkūrė 2009 metais Sidnėjuje, Australijoje.

shoes-of-preya

Jodie Fox pasakoja, kad tokio pobūdžio kompanijos įkūrimui idėją davė jos pačios patirtis. "Aš visada mėgau batelius tačiau niekuomet nerasdavau to, kas man tikrai labai patiktų. Tai spalva būdavo šiek tiek netokia, tai modelis nepatogus, tai kulniuko aukštis netinkamas mano pėdos formai. Keliaudama atradau, kas galėtų pagaminti batelius tokius, kokių noriu, lygiai taip pat kaip kad siuvėjas pasiūtų būtent jums skirtą kostiumą. Pradėjau užsisakinėti avalynę sau ir netrukus mano draugės atkreipė dėmesį į gan įspūdingą ir vis pilnėjančią tobulų mano batelių kolekciją. Jos ėmė klausinėti, ar negalėčiau ir joms sukurti batelių ir taip ši idėja ėmė suktis mano galvoje. Mano verslo partneriai Michael Fox ir Mika Knapp tuo metu dirbo Google, tačiau juos iškart sudomino verslas prekyboje. Susibūrus mums visiems trims gimė "Shoes of Prey". (Jodie Fox pasakoja "Shoes of Prey" pranešime spaudai paskelbtame www.shoesofprey.com

shoes of prey - kopija

Taigi iš esmės "Shoes of Prey" yra kitokio pobūdžio avalynė. Pagal pageidavimą, jie gali pagaminti bet ką. Kompanija naudoja labai aukštos kokybės medžiagas, odą, tekstilę ir daug atitikmenų pagal jūsų pėdos išmatavimus modeliuoja ir pritaiko rankomis. Ir taip kiekvieną batą.

Kaip veikia:

~ Užsiregistruojate svetainėje;

~ Pasirenkate vieną iš 12 siūlomų standartinių modelių;

shoes-of-prey c

~ Kitame žingsnyje pasirenkate kulniuko aukštį bei formą. Vėliau iš 170 siūlomų išsirenkate labiausiai patikusią medžiagą ir spalvą, o jų galima pasirinkti daugiau nei vieną tai pačiai batelių porai (pvz mėlynas aksominis batelis ir juodas odinis kulniukas).

~ Jei pageidaujate, toliau galite pasirinkti papildomus papuošimus ir apdailos elementus (kniedes, kaspinėlį, gėlytes ir panašias grožybes).

phoca thumb l shoes-of-prey-2

~ Patvirtinat užsakymą, apmokate ir per tris savaites sulaukiate DHL kurjerio! Beje, į Lietuvą pagamintus batelius siunčia nemokamai.

"Shoes of Prey" suteikia 365 dienas nuo gavimo dienos grąžinti nenešiotus batus atgal arba, grąžinti taisymui.

"Shoes of Prey" galite rasti ir sekti daugumoje socialinių tinklų: Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, Youtube. Jų internetinį puslapį su smulkiai aprašyta gaminimo eiga, avalynės kūrimo detalėmis ir kitą informaciją rasite adresu www.shosofprey.com arba tiesiog galite paspausti jų pavadinimą čia: Shoes of Prey .

Smagaus batelių kūrimo! (Panaršykite, net jei neketinate nieko užsisakyti. Tikrai sužinosite ką nors įdomaus!) :)

Vaiva K.

 

Perskaityta 2226 kartų Atnaujinta: 2016 sausio 29 20:01
Daugiau šioje kategorijoje: « Mados protų mūšis Nr.1

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

Naujausi komentarai

 • Uršulė L. Parašė Uršulė L. 2015-12-17 18:09:48
  Mados protų mūšis Nr.1 1. Tai manau bus Italija. Pažiūrėkit paveiksluose, stovi Italų menininkų nutapyti turčiai su baltom blauzdom. Tai ten i pėdkelnės turi…
 • Aušra Parašė Aušra 2015-12-10 09:30:24
  Mados protų mūšis Nr.1 O aš mielai pažaisiu, paspėliosiu ir net nenaudosiu google :D 1.Prancūzija 2. Madam Pompadur 3. XVII a. 4. Niekaip neišmąstau...…
 • Indre Parašė Indre 2015-12-08 20:54:34
  Mados protų mūšis Nr.1 *5 Šimtu procentų batų, o daugiau?? Krokodilas Lakoste. Variantų duokit iš ko pasirinkti, labai nesigalvoja ;)
 • Ilja Parašė Ilja 2015-10-16 10:58:50
  Prisimenant žalią vasaros lietų: fotosesija Sveiki! Dėl "ką paskaityti" :) gal nelabai vasariškas poetas, bet tikrai įspūdingos Roberto Roždestvenskio (Роберт Рождественский) eilės, paliekančios "skrydžio pojūtį".…
 • Zana Parašė Zana 2015-09-01 06:59:08
  Įkvėpimas: žavinga žalia Įdėkite ką nors su raudona

Naujienlaiškis