Prisimenant žalią vasaros lietų: fotosesija

Įvertinti šį įrašą
(9 balsai)
Parašyta: 2015 rugpjūčio 31 1 komentaras

phoca thumb l 1 10

Ar spėjote patirti vasarą? Iš tikrųjų, ne stebėti kaip už lango tvieskia saulė, o pasinerti į jos spindulius ir ilsėtis, kad ir ką bedarytumėtė - kuistumėtės po sodą, plūduriuotumėte ežere ar bent sulėtintumėte žingsnį eidami iš darbo? Ar spėjote pasiilgti lietaus?

Straipsnį parengė ir redagavo: Vaiva Kiuberytė

 

Pasisekė tiems, kuriems atsostogos sutapo su atėjusios šilumos pradžia. Visus, kuriems karščio atrodė per daug galiu paguosti dviem dalykais: 1.  - bent kartą lietuviška vasara leido išsitraukti visus gražiausius, ploniausius ir subtiliausius vasariškus apdarus ir prisiminti gražiąsias atsotogų skrybėles. 2. - Lietuvos paplūdimius ir paežeres papuošė neregėta daugybė gražių maudymosi kostiumėlių ir skėčių nuo saulės. Dar akimirka, ir būčiau tikrai patikėjus kad tai karšta ir saulėta serialo "Gelbėtojai" veiksmo aištelė. ;)

Šitas blogo įrašas, vis dėlto, apie tą sunkiai įsibėgėjusią vasaros pradžią, kada debesys ir lietus buvo dažni svečiai mūsų padangėje. Ir apie niekaip manęs neapleidžiančią spalvų maniją. Tikriausiai tai kažkas daugiau, nei šiaip rengimos būdas: aš niekaip negalėčiau išsiversti vien juodais drabužiais. Tačiau gražu pasižiūrėti, kai praeivis apsitaisęs lyg juodas varnas, atrodo stulbinančiai. Matyt, kiekvienam savo :)

phoca thumb l 1 12 phoca thumb l 1 13

phoca thumb l 1 14

phoca thumb l 1 15

KAS IR IŠ KUR?

Balti marškinėliai: ellie louse.

Švarkelis: Instinct.

Sijonas: Lindex.

Šalikas: Stokholmo prekybos centras Åhlens.

Žiedas: Silver City.

Bateliai: Shoe Biz

Rankinė: Mango.

 

 

phoca thumb l 1 1 phoca thumb l 1 16 

 Beje, vasarą turėjau pakankamai laiko į rankas pasiimti knygas. "Sugraužiau" jas beveik akimirksniu. Ieškau ką toliau paskaityti - gal turite kokių rekomendacijų? Skaitau gana neišrankiai, tik neypatingai patinka šiurpios, žiaurios ir fantastinės knygos.

Taip pat ieškojau vasaros pabaigai tinkančios poemos, bet nieko pavykusio neradau. Gal galite ką nors parekomenduoti? Kad nebūtų vien apie besiganančias karves ir kiaulpienes pakely. Ieškau ko nors, kas aprašytų vasaros jausmą, lėkimą, skrydžio pojutį, džiaugsmą. Parašykite komentaruose arba asmenine žinute eilėraščių pavadinimą arba bent nurodykite autorių, kur ieškoti, jei suprantate, apie kokią vasarą kalbu :)

Beje, žalioji mano manija prasidėjo dar gerokai prieš paskutinį Stiliaus Rakto straipsnį "Įkvėpimas: žavinga žalia". Jį galite rasti pasupaudę ant žemiau esančios nuotraukos:

phoca thumb l blue-and-green-fashion "Įkvėpimas: žavinga žalia" 

Visi, kurie žavisi tamsiomis, šviesiomis arba karališkomis mėlynomis, apsidžiaugs paspaudę čia:

hot-summer-trend-blue-dresses-under-120-001 "Įkvėpimas: mėlynas vasaros sūkūrys"

Likite spalvingi, stilingi ir laimingi. Likite gyvi vasaros prisiminimais!

Vaiva K.

Perskaityta 1926 kartų Atnaujinta: 2015 rugsėjo 19 17:09
Daugiau šioje kategorijoje: « Įkvėpimas: žavinga žalia

1 komentaras

 • Ilja

  Sveiki! Dėl "ką paskaityti" :) gal nelabai vasariškas poetas, bet tikrai įspūdingos Roberto Roždestvenskio (Роберт Рождественский) eilės, paliekančios "skrydžio pojūtį".
  Malonaus skaitymo!

  Ilja 2015 spalio 16 10:10

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

Naujausi komentarai

 • Uršulė L. Parašė Uršulė L. 2015-12-17 18:09:48
  Mados protų mūšis Nr.1 1. Tai manau bus Italija. Pažiūrėkit paveiksluose, stovi Italų menininkų nutapyti turčiai su baltom blauzdom. Tai ten i pėdkelnės turi…
 • Aušra Parašė Aušra 2015-12-10 09:30:24
  Mados protų mūšis Nr.1 O aš mielai pažaisiu, paspėliosiu ir net nenaudosiu google :D 1.Prancūzija 2. Madam Pompadur 3. XVII a. 4. Niekaip neišmąstau...…
 • Indre Parašė Indre 2015-12-08 20:54:34
  Mados protų mūšis Nr.1 *5 Šimtu procentų batų, o daugiau?? Krokodilas Lakoste. Variantų duokit iš ko pasirinkti, labai nesigalvoja ;)
 • Ilja Parašė Ilja 2015-10-16 10:58:50
  Prisimenant žalią vasaros lietų: fotosesija Sveiki! Dėl "ką paskaityti" :) gal nelabai vasariškas poetas, bet tikrai įspūdingos Roberto Roždestvenskio (Роберт Рождественский) eilės, paliekančios "skrydžio pojūtį".…
 • Zana Parašė Zana 2015-09-01 06:59:08
  Įkvėpimas: žavinga žalia Įdėkite ką nors su raudona

Naujienlaiškis