Įkvėpimas: žavinga žalia

Įvertinti šį įrašą
(6 balsai)
Parašyta: 2015 birželio 18 1 komentaras

zalia ąŽalia yra iš tų spalvų, kuri kaip tas tylus pilkasis kardinolas - pasirengusi tarnauti jums. Žalia tinka absoliučiai bet kokio atspalvio odos tipui, nes žalia paletė labai plati, joje rasite ir šiltų, ir šaltų, ir neutralių tonų ir pustonių. Ji gali varijuoti nuo pastelinės mėtinės, ryškios citrininės ar intensyvios samanų spalvos iki tamsios sodrios alyvuogių žalios.

Straipsnį parengė ir redagavo: Vaiva Kiuberytė

Gero atspalvio žalia gali jus papuošti taip, kad aplinkiniai norės į jus atsisukti vėl ir vėl tam, kad pasigrožėtų. Be abejonės juokingai atrodysite, jei žaliai apsirengsite nuo galvos iki kojų, nebent žadate tą dieną vaidinti simpatišką varlytę arba krokodilą. Tačiau įliedami žalių akcentų į savo kasdienę aprangą padarysite sau paslaugą. Jei susigundėte, bet nežinote nuo ko pradėti, čiupkite vieną iš idėjų:

 1. Pradėkite nuo mažų akcentų: dirželis + šalikėlis; delninukė + dirželis, šalikėlis + bateliai, delninukė + masyvus vėrinys; ir pan.
 2. Vienas stambus aprangos elementas: sijonas, kelnės, šortai, švarkelis, striukė; ir pan.
 3. Stambus aprangos elemento ir detalių derinys: kelnės + šalikėlis; švarkelis + bateliai; sijonas + masyvus vėrinys/šalikėlis; ir pan.

 

Būkite įkvėptos: 

 

Neverta pamiršti, kad žalia gali labai nevaikiškai tačiau nuotaikingai ir spalvingai papuošti ir vyrą.

Kartais darosi tikrai nuobodu, vyrams perkant dešimtą mėlynų, pilkų arba juodų kelnių partiją. Vyrai yra šiek tiek atsargesni rengdamiesi spalvingai, tad galbūt nedėrėtų pradėti nuo neoninės žalios. Tačiau palyginimui manau sutiksite, kad rožine, violetine ar purpurine spalva sutiktų puoštis tik vienetai stipriosios lyties atsovų, o štai ramia, santūria, neutralaus atspalvio žalia apsirengti, manau, sutiktų apsirengti dauguma.

Idėjos vyrų aprangai:

Beje, ar esate pastebėjusios, kad žalia ypatingai stilingai atrodo raštuotuose audiniuose? Jei dar neatkreipėte į tai dėmesio, būtinai pažvelkite atidžiau: žalia labai gražiai dera su įvairaus atspalvio mėlynomis, balta. Pavasario /vasaros kolekcijose garsių dizainerių modeliai neretai podiumu žygiuoja skaisčiai žalios ir rožinės, žalios ir geltonos, žalios ir juodos spalvos deriniais.

Kai kada netikėti deriniai su žalia atrodo ypatingai įspūdingai. Man asmeniškai labai gražus žalios ir rudos derinys. Kaip tai atrodo fotosesijoje užfiksuotoje mano aprangoje, galėsite pamatyti kitame blogo įraše.

Likite gražios, gaivios ir žaliai stilingos!

Vaiva K.

Perskaityta 2113 kartų Atnaujinta: 2015 birželio 18 15:06

1 komentaras

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

Naujausi komentarai

 • Uršulė L. Parašė Uršulė L. 2015-12-17 18:09:48
  Mados protų mūšis Nr.1 1. Tai manau bus Italija. Pažiūrėkit paveiksluose, stovi Italų menininkų nutapyti turčiai su baltom blauzdom. Tai ten i pėdkelnės turi…
 • Aušra Parašė Aušra 2015-12-10 09:30:24
  Mados protų mūšis Nr.1 O aš mielai pažaisiu, paspėliosiu ir net nenaudosiu google :D 1.Prancūzija 2. Madam Pompadur 3. XVII a. 4. Niekaip neišmąstau...…
 • Indre Parašė Indre 2015-12-08 20:54:34
  Mados protų mūšis Nr.1 *5 Šimtu procentų batų, o daugiau?? Krokodilas Lakoste. Variantų duokit iš ko pasirinkti, labai nesigalvoja ;)
 • Ilja Parašė Ilja 2015-10-16 10:58:50
  Prisimenant žalią vasaros lietų: fotosesija Sveiki! Dėl "ką paskaityti" :) gal nelabai vasariškas poetas, bet tikrai įspūdingos Roberto Roždestvenskio (Роберт Рождественский) eilės, paliekančios "skrydžio pojūtį".…
 • Zana Parašė Zana 2015-09-01 06:59:08
  Įkvėpimas: žavinga žalia Įdėkite ką nors su raudona

Naujienlaiškis