Laimingų 2014-ųjų! 2013 metų įsimintiniausios akimirkos

Įvertinti šį įrašą
(13 balsai)
Parašyta: 2014 sausio 06 1 komentaras

phoca thumb l naujaSveikinuosi pirmame Naujųjų Metų įraše! Laimingų, gražių, produktyvių ir prasmingų metų! 2014 metų Sausio mėnuo įsimintinas dar ir tuo, kad "Stiliaus raktui" dabar - vieneri! Ačū labai, kad skaitėte, kad domėjotės, komentavote, rašėte, klausėte. Labai dėkoju, kad daugelis prie 'Stiliaus raktas' puslapio prisijungėte Facebook socialiniame tinklalapyje. Šią akimirką Facebook draugų jau virš 400!

Labai džiaugiuosi kiekvienu skaitytoju. 'Stiliaus Raktas' yra daug laiko reikalaujantis hobis, tačiau tai ir mokykla, arena tobulėti, sužinoti, stengtis. Vis dėlto apsirengti kažką reikia juk kiekvieną dieną, tad kodėl gi nepadarius to kaip pridera? Juo labiau, kad gyvename tik kartą, o pirmas įspūdis būna tik vienas vienintelis...

Praėjusių metų santrauka. Audringai, įdomiai tuos metus nugyvenome, daug visko buvo, kai kas ir auksu tviskėjo, brangakmeniais žėrėjo, o kai kas paaiškėjo beesant tik pilki pelenai... Tačiau laikas atleisti kas buvo ne taip, pamiršti ir žengt į priekį. Su dideliu džiaugsmu ir šiokia tokia gaila pabučiavau 2013-uosius "sudie". Prie kiekvieno skyrelio rasite keletą nuorodų į labiausiai lankytus praėjusių metų įrašus. Tikiuosi, kad 2014 bus ne mažiau spalvingi ir turiningi mums visiems.

Liepsnojantis meilės ir valdžios akmuo - Rubinas

Perlų istorija

Peržvelgiant praėjusius metus ir buvusius lūkesčius. Turiu prisipažinti, jog neturiu silpnybės pirkti, kaip kad galbūt daugelis tikisi iš tokio pobūdžio blogerės. Žinoma, pasitaiko visko, ir pirkimo iš impulso, ir pirkinių saviguodai. Bet esu iš tų žmonių, kurie nersis iš kailio, bet ras kaip vieną ir tą patį drabužį pritaikyti vėl ir vėl skirtingomis progomis, kaip jį papuošti, antaujinti, kaip jį įdomiau susloksniuoti ir sukomponuoti, kad tas rūbas suskambėtų vis kitokiomis įvaizdžio natomis. Tačiau čia pat yra ir mano potraukis gražiems daiktams. Aš myliu ne tik ausimis, bet ir akimis. Galiu be jokio vargo matuotis drabužius vieną po kito, tam, kad suprasti,  kas man tinka, o kas ne. Galiu įdėmiai, lėtai ir su dideliu malonumu nužiūrinėti juvelyrikos vitrinas. Ir nebūtinai stengiuosi tai, kas buvo vitrinose, parsinešti į savo brangenybių skrynelę. Kartais idėja, įkvėpimas ir yra didžiausias pirkinys.

Kaip šią žiemą mus įkvepia atrodyti Paryžius?

Pasidaryk pats - Dolce & Gabbana lankelis per kelias minutes

Stiliaus ekspertas - nebėra ką apsirengti?

Pasidaryk pats - Pirkti ar nepirkti?

Praėjusių metų įžvalgos ir mintys. Kokios mes gražios, Lietuvos ir Rytų Baltijos moterys! Galingas ginklas yra tai, kad pačios nežinome, kokios puikios esame. Pakeliavus po Europą ar tiems, kurie išvažiuoja dažniau tikrai matosi, kad bendrame kontekste, mes neesame tokia jau "mados aukų" tauta. Aišku, pasitaiko ir gatvėje vyriškius su sandalais ir kojinėmis sutikti, ir jaunas paneles su 3 centimentrų priaugintomis blakstienomis. Visko pasitaiko. Bet atkreipkite dėmesį į visumą, į didmiesčius - žmonės kultūringi, stilingi, domisi madomis, nebijo klausti, eksperimentuoti. Tokį įspūdį dar labiau sustiprino ir žiniasklaidos dėmesys kultūringiems, skonį išlavinusiems žmonėms. Aš laiminga, kad mūsų kraštą ir mūsų žmones pagiria išsilavinę svečiai iš užsienio, laikau tai ženklu, kad einame gera linkme.

Labai dėkoju tims, kurie 2013 metais buvo šalia, padėjo, palaikė. Ačiū tiems, kas skaitėte! Nepatikėtumėte, kiek daug visko liko už kadro... :) Labai daug nuostabių žmonių prisidėjo prie fotografavimo, rašymo, kūrybinių krypčių plėtojimo, idėjų gaudymo. Ačiū, kad nepasididžiavote tapti "Stiliaus rakto" svečiais, fotografais, stilistais, rašytojais, idėjiniais ir moraliniais rėmėjais. Ačiū už gražius komentarus. Džiaugiuosi, kad jus visus sutikau, malonu ir gera dirbti, dalintis žiniomis ir mokytis su tokiais puikiais žmonėmis.

Fotosesija - Žiemos šventės namuose

Fotosesija - Mados istorijos pėdomis

Fotosesija - Pavasario belaukiant

Fotosesija - Rudens paletė

Fotosesija - Megzta žiema

Praėjusių metų pažintys, svečiai ir pakeleiviai. Prabėgus metams perskaičiau visus tris praėjusių metų interviu ir skaičiau su tokiomis akimis tarsi pirmą kartą matydama tekstą - kokia laimė sutikti tokius įdomius žmones! Tiems, kam norisi ne vien perversti nuotraukų galerijas, o dar ir paskaityti kažką turiningo, siūlau perskaityti šiuos interviu. Juose tiek parako, tiek troškimo kurti ir tiek įdomaus gyvenimo atspindžių!

Martynas Radzevičius - Dirbtuvė - nuo formelių sausainiams kepti iki šviestuvų.

Kristina Ivanovienė - Kristinos karoliai - apie nenumaldomą natūralių akmenų trauką

Dovilė Valivonytė - Dovilės aruodas - "Smagiausia kurti drąsioms nuotakoms"

Su visa derama pagarba žmonėms, kurie buvo mano svečiais, turiu skaitytojams pateikti vieną dalyką, kuris nesiliauja manęs stebinti - kaip Lietuvoje nepaprastai pervertintas rankų darbas. Kiekvienas butelis su nupaišytu katinėliu arba ant valo suvertas niekalas iš karoliukų yra automatiškai laikomas meno kūriniu ir brangenybe, nes yra "rankų darbo". Toks įspūdis, kad visa kita žmogui reikalinga produkcija gaminama kojomis. Visa laimė, kad yra žmonių, kurie žino, ką daro, ką ir kodėl kuria. Kuria ne tam, kad galėtų pasiskelbti sukurtų daiktų skaičių arba kad galėtų vizitinėje kortelėje oriai užsirašyti "menininkas". O kuria papraščiausiai todėl, kad nekurti negali. Žemai lenkiuosi jiems, tiems tikriesiems, su niekuo nesupainiojamiems talentams, įkvėpėjams, eruditams. 

 Dolce & Gabbana - Elegantiška provokacija kiekviename žingsnyje

Mados namai Coco Chanel

Naujųjų metų proga nelinkiu nei jums, nei sau būti visko pertekusiais. Bet linkiu visko turėti pakankamai. Ir svarbiausia - įkvėpimo gyventi geriau!

Nuoširdžiai,

Stiliaus Rakto autorė Vaiva

 phoca thumb l nauja 

Perskaityta 4237 kartų Atnaujinta: 2014 sausio 15 11:01

1 komentaras

 • rafinuotas

  Daug sunkaus darbo, daug subtiliu ir ikvepenciu kalbu ir deriniu. Nepasiduok, isslik originali ir energinga kaip kad ir esi. Tokiai talentingai merginai butina isnaudoti save tinkamai!  (*Turiu minciu kas galetu padeti isplaukti i platesnius vandenis)

  rafinuotas 2015 kovo 18 13:03

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

Naujausi komentarai

 • Uršulė L. Parašė Uršulė L. 2015-12-17 18:09:48
  Mados protų mūšis Nr.1 1. Tai manau bus Italija. Pažiūrėkit paveiksluose, stovi Italų menininkų nutapyti turčiai su baltom blauzdom. Tai ten i pėdkelnės turi…
 • Aušra Parašė Aušra 2015-12-10 09:30:24
  Mados protų mūšis Nr.1 O aš mielai pažaisiu, paspėliosiu ir net nenaudosiu google :D 1.Prancūzija 2. Madam Pompadur 3. XVII a. 4. Niekaip neišmąstau...…
 • Indre Parašė Indre 2015-12-08 20:54:34
  Mados protų mūšis Nr.1 *5 Šimtu procentų batų, o daugiau?? Krokodilas Lakoste. Variantų duokit iš ko pasirinkti, labai nesigalvoja ;)
 • Ilja Parašė Ilja 2015-10-16 10:58:50
  Prisimenant žalią vasaros lietų: fotosesija Sveiki! Dėl "ką paskaityti" :) gal nelabai vasariškas poetas, bet tikrai įspūdingos Roberto Roždestvenskio (Роберт Рождественский) eilės, paliekančios "skrydžio pojūtį".…
 • Zana Parašė Zana 2015-09-01 06:59:08
  Įkvėpimas: žavinga žalia Įdėkite ką nors su raudona

Naujienlaiškis