Mėlynas vasaros sūkurys - fotosesija

Įvertinti šį įrašą
(11 balsai)
Parašyta: 2013 rugpjūčio 02

phoca thumb l 31Ar pajuntate, kada jūsų aprangoje ima dominuoti viena spalva, kuri jus tarsi atspindi? Kokią dominuojančią spalvą aptiktumėte dabar, naujomis akimis peržiūrėjusi savo spintos turinį?

Man yra be galo malonu žaisti spalvomis. Tam mane nesunkiai įkvėpia aplinka: ryškios žaliuose lapuose paskendusios uogos, žiedų kekėmis apkibęs krūmas, balta lūžtančių bangų puta, lapų šešėlių mozaika ant grindinio. Prisotinusi fantaziją spalvomis išdrįsau mesti iššūkį sau pačiai – ar įkvėpimą, kuri gaunu žiūrėdama į skaistų mėlyną dangų, turėsiu drąsos ir išmonės pritaikyti savo garderobui?

Mėlyna man asocijuojasi su viena tų spalvų, kurias dėvėdami tiesiog negalime suklysti. Yra tiek atspalvių, tiek skirtingų tonų, jog mėlyną nesunkiai galima pritaikyti kiekvienam ir nėra progos kada negalėtumėte pasipuošti šia spalva. Lygiai taip pat, kaip jau kalbėjome straipsnyje prieš tai, protingai pritaikyta mėlyna yra labai solidi, o žydra - gali būti ir puošni ir žaisminga.

Ilgiau paeksperimentavus paaiškėjo, jog mėlynajam įkvėpimui įgyvendinti užteko ir drąsos ir išmonės - ryškias šviesias spalvas dėvėti buvo netik įdomu, bet ir malonu. Jos savotiškai pakrauna energija, suteikia drąsos, įkvepia veikti. Ir kada gi daugiau spėsime pasimėgauti tokiomis ryškiomis spalvomis, jei ne vasarą. Ar skaisčios spalvos yra ir jūsų vasaros hitas?

Linkiu gražios, svaiginančių spalvų vasaros jums visiems!

SR Vaiva

Perskaityta 1616 kartų Atnaujinta: 2013 rugpjūčio 03 07:08

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

Naujausi komentarai

 • Uršulė L. Parašė Uršulė L. 2015-12-17 18:09:48
  Mados protų mūšis Nr.1 1. Tai manau bus Italija. Pažiūrėkit paveiksluose, stovi Italų menininkų nutapyti turčiai su baltom blauzdom. Tai ten i pėdkelnės turi…
 • Aušra Parašė Aušra 2015-12-10 09:30:24
  Mados protų mūšis Nr.1 O aš mielai pažaisiu, paspėliosiu ir net nenaudosiu google :D 1.Prancūzija 2. Madam Pompadur 3. XVII a. 4. Niekaip neišmąstau...…
 • Indre Parašė Indre 2015-12-08 20:54:34
  Mados protų mūšis Nr.1 *5 Šimtu procentų batų, o daugiau?? Krokodilas Lakoste. Variantų duokit iš ko pasirinkti, labai nesigalvoja ;)
 • Ilja Parašė Ilja 2015-10-16 10:58:50
  Prisimenant žalią vasaros lietų: fotosesija Sveiki! Dėl "ką paskaityti" :) gal nelabai vasariškas poetas, bet tikrai įspūdingos Roberto Roždestvenskio (Роберт Рождественский) eilės, paliekančios "skrydžio pojūtį".…
 • Zana Parašė Zana 2015-09-01 06:59:08
  Įkvėpimas: žavinga žalia Įdėkite ką nors su raudona

Naujienlaiškis