Žiemos šventės namuose

Įvertinti šį įrašą
(12 balsai)
Parašyta: 2013 sausio 05 1 komentaras

phoca thumb l bYra dalykų, kurie yra madingi kiekvieną sezoną, nes dažniausiai aprangą padiktuoja metų laikas, vidutinė oro temperatūra, krituliai, bendra mūsų nuotaika. Žiema - šiltos minkštos, mielos aprangos metas.

Gyvename tokioje platumoje, kur žiemos metu, sutikite, atrodytume mažų mažiausiai juokingai išėję į lauką plikomis kojomis ar atlapotu paltu. Ir kadangi žiema Lietuvoje tikrąja šių žodžių prasme – šaltasis metų laikas - manau amžinai buvo ir bus madingi mezginiai, skandinaviški ir snaigių raštai, megztiniai aukštais kaklais, kailinės detalės, raštuotos pėdkelnės ir ilgaauliai batai.

Visai nenuostabu, kad žiemos šventes pasitinkant namuose norisi apsivilkti ką nors jaukaus, šilto ir žiemiško, bet ne kasdieniško ir griozdiško. Galų gale - juk šventės.
Savo žiemos šventėms pasirinkau minkštą, mielą ir malonų derinį, kurio akcentais tapo ruda ir raudonos spalvos. Megztais raštais puoštą rudą megztuką ir rudus, triušio kailiu puoštus aulinukus sujungė raudonos spalvos audiniai ir raštuotos pėdkelnės.

phoca thumb l gSijonas: Terranova.
Palaidinė/golfas: Lindex.
Megztinis: ZARA.
Pėdkelnės: Veneziana.
Batai: Isabel Bellido "BEL BEL" (Viva Batai).
Auskarai ir žiedas: Elėja.

Tendencja: Šilta ir gražu. Viskas atsistojo į savo vietas, kai pasirinktas dvi spalvas - rudą ir raudoną - išreiškėme labai panašiais atspalviais tačiau skirtingomis faktūromis: lygia tekstile, zomša, kailiu, mezginiais.

Beje, žiemos metu su šeima turime tradiciją lankyti giminaičius ir šeimos draugus, priiminėti svečius savo namuose, todėl tenka sugalvoti įvairiausių užsiėmimų ir staigmenų. Jaustis patogiai ir jaukiai yra ypatingai svarbu. 

Tiems, kam po praūžusių švenčių pasidaro ypatingai liūdna ir žiema gerokai prailgsta, siūlau užsukti į bent vieną hobio ar žaidimų parduotuvę. Žaidimai šiais laikais yra skirti ne tik vaikams. Tai būdas ir puiki proga pasikviesti ką nors į svečius ir smagiai kartu praleisti laiką.

Siūlau išbandyti kaladėlių traukimo bokštą "Jenga", apibūdinimo žaidimą "Alias" (jei šis spėjo nusibosti - pamėginkite "Dixit"), reakcijos lavinimo žaidimą "Jungle Speed", edukacinį žaidimą "Valstybių vėliavos", kortų žaidimą "Uno", žaidimą suaugusiems "Jis ir Ji", edukacinį žaidimą "Ką kiekvienas turi žinoti apie nuostabią Žemę" ir t.t.

Europoje sparčiai populiarėja specialios stalo žaidimų kavinės, kuriose žmonės gali prisijungti prie žaidimo stalų, o dalyvio bilietą atstoja įsigytas gėrimo puodelis. Čia prie šachmatų lentų būriuojasi vyresniosios kartos atstovai, šeimos lošia monopolį, vaikai dėlioja domino, ant lentų spragsi šaškės ir ridenami kauliukai. Vienas iš didžiausių tokių vietų privalumų - jose neprekiaujama svaigiaisiais gėrimais.

Jeigu susigundėte, bet neturite su kuo žaisti, visada galite įsigyti dėlionę - puzlę, kryžiažodžių, galvosūkių knygą arba 3D dėlionę-galvosūkį.

Jaukių švenčių ir įdomių žiemos vakarų!

Perskaityta 1705 kartų Atnaujinta: 2013 kovo 10 17:03

1 komentaras

 • EM

  Didžiausi sveikinimai ir visokeriopos sėkmės ! Puslapis nuostabus ! ;)

  EM 2013 sausio 07 19:01

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

Naujausi komentarai

 • Uršulė L. Parašė Uršulė L. 2015-12-17 18:09:48
  Mados protų mūšis Nr.1 1. Tai manau bus Italija. Pažiūrėkit paveiksluose, stovi Italų menininkų nutapyti turčiai su baltom blauzdom. Tai ten i pėdkelnės turi…
 • Aušra Parašė Aušra 2015-12-10 09:30:24
  Mados protų mūšis Nr.1 O aš mielai pažaisiu, paspėliosiu ir net nenaudosiu google :D 1.Prancūzija 2. Madam Pompadur 3. XVII a. 4. Niekaip neišmąstau...…
 • Indre Parašė Indre 2015-12-08 20:54:34
  Mados protų mūšis Nr.1 *5 Šimtu procentų batų, o daugiau?? Krokodilas Lakoste. Variantų duokit iš ko pasirinkti, labai nesigalvoja ;)
 • Ilja Parašė Ilja 2015-10-16 10:58:50
  Prisimenant žalią vasaros lietų: fotosesija Sveiki! Dėl "ką paskaityti" :) gal nelabai vasariškas poetas, bet tikrai įspūdingos Roberto Roždestvenskio (Роберт Рождественский) eilės, paliekančios "skrydžio pojūtį".…
 • Zana Parašė Zana 2015-09-01 06:59:08
  Įkvėpimas: žavinga žalia Įdėkite ką nors su raudona

Naujienlaiškis