phoca thumb l 1 10

Ar spėjote patirti vasarą? Iš tikrųjų, ne stebėti kaip už lango tvieskia saulė, o pasinerti į jos spindulius ir ilsėtis, kad ir ką bedarytumėtė - kuistumėtės po sodą, plūduriuotumėte ežere ar bent sulėtintumėte žingsnį eidami iš darbo? Ar spėjote pasiilgti lietaus?

zalia ąŽalia yra iš tų spalvų, kuri kaip tas tylus pilkasis kardinolas - pasirengusi tarnauti jums. Žalia tinka absoliučiai bet kokio atspalvio odos tipui, nes žalia paletė labai plati, joje rasite ir šiltų, ir šaltų, ir neutralių tonų ir pustonių. Ji gali varijuoti nuo pastelinės mėtinės, ryškios citrininės ar intensyvios samanų spalvos iki tamsios sodrios alyvuogių žalios.

phoca thumb l good f

Yra kažkas nepaaiškanamai patrauklaus tuose lyg tyčia - netyčia iki galo nesušukuotuose plaukuose, natūraliai atrodančioje odoje ir iki galo nenupoliruotame įvaizdyje, kuriuo išsiskyrė prancuzų kilmės Paryžiaus mados savaitės viešnios. Nesvarbu, ar tai buvo 70-tuosiuos dievinanti bohemiška hipė, ar pankiška juodų platformų gerbėja. Paryžiaus mados savaitėje žinutė tarp eilučių buvo viena – tobulumas yra pervertinamas.

il fullxfull.363449934 pb5sŠį rudenį noriu pasitikti ne tik šiltai, bet ir stilingai. Šąla, vėjas kyla, žvarbu. Rūbų sluoksnių vis daugėja, vis kamšomės, dangstomės, kol galiausiai iš elegantiškų ponių ir ponų pavirstame į didelį audinių gniutulą. Bet ne šiemet, nes šiemet - eksperimentuosime!

phoca thumb l q 1Baltos spalvos drabužiai, ir apskritai šviesios spalvos audiniai, nepaprastai gražiai atrodo dėvimi ant saulės nubučiuotos įdegusios odos. Dėvėdami šviesiai, žmonės atrodo malonūs, švarūs, laimingi ir neretai daugeliui tuojau pat asocijuojasi su atostogomis ar kitomis vasaros sezonui būdingomis maloniomis progomis.

Puslapis 1 iš 5

Naujausi komentarai

 • Uršulė L. Parašė Uršulė L. 2015-12-17 18:09:48
  Mados protų mūšis Nr.1 1. Tai manau bus Italija. Pažiūrėkit paveiksluose, stovi Italų menininkų nutapyti turčiai su baltom blauzdom. Tai ten i pėdkelnės turi…
 • Aušra Parašė Aušra 2015-12-10 09:30:24
  Mados protų mūšis Nr.1 O aš mielai pažaisiu, paspėliosiu ir net nenaudosiu google :D 1.Prancūzija 2. Madam Pompadur 3. XVII a. 4. Niekaip neišmąstau...…
 • Indre Parašė Indre 2015-12-08 20:54:34
  Mados protų mūšis Nr.1 *5 Šimtu procentų batų, o daugiau?? Krokodilas Lakoste. Variantų duokit iš ko pasirinkti, labai nesigalvoja ;)
 • Ilja Parašė Ilja 2015-10-16 10:58:50
  Prisimenant žalią vasaros lietų: fotosesija Sveiki! Dėl "ką paskaityti" :) gal nelabai vasariškas poetas, bet tikrai įspūdingos Roberto Roždestvenskio (Роберт Рождественский) eilės, paliekančios "skrydžio pojūtį".…
 • Zana Parašė Zana 2015-09-01 06:59:08
  Įkvėpimas: žavinga žalia Įdėkite ką nors su raudona

Naujienlaiškis