phoca thumb l safyrai 30Safyras - hebrajų kalba "sappir",o graikų kalba – "sappheiros" reiškia „mėlynas akmuo" - tai mistinis jaunų vienuolių akmuo, siejamas su Jupiteriu. Jis atvėsina aistras, išgrynina sielą, padeda susikaupti maldai. Safyras vadinamas „išminčių talismanu", stiprinančiu atmintį, skatinančiu siekti žinių ir minčių aiškumo.

phoca thumb l rubinu grozis 64Rubinas, kaip ir dauguma kitų ypatingai vertingų brangakmenių, yra valdžios simbolis. Ne veltui jo pavadinimas sanskrite "Manikija" išvertus į lietuvių kalbą reiškia – „spalvų caras". Kitas pavadinimas, kuriuo ilgą laiką Indijoje buvo vadinami rubinai taip pat kilęs iš sanskrito kalbos "Ratnanaijana" – „brangakmenių valdovas."

phoca thumb l perlai 83Dauguma brangakmenių, randamų gamtoje, naudojami tik specialiai apdoroti. Reikia nepaprastai daug darbo, kad deimantas sušvistų mūsų akiai įprastomis vaivorykštės spalvomis. Tik perlus gamta sukūrė tobulus.

Dolce-and-Gabbana-tax-fraud-case-thrown-outŠis duetas mėgsta kurti provokuojančius įvaizdžius: vienose fotosesijose moterys vaikiškai trapiais veideliais sėdi paskendusios baltų audinių pusnyse, kitose – jos pasaulio valdovės, ugningos, šiurkščios provokatorės. Dėl stulbinančios sėkmes, šių kūrėjų visur tyko paparaciai ir alspta gerbėjai, o jų darbo vaisiai kasmet jiems atneša apie 500 milijonų... Nesunku atspėti, kad šį kartą kalba eis apie neįprasta duetą - Dolce&Gabbana.

gabrielle-coco-chanelNeretai nestandartinio mąstymo keistuoliai keičia pasaulio istorijos kryptį. Mados istorijoje ši rolė atiteko Coco Chanel: kol dauguma XX amžiaus moterų stengėsi atkreipti vyrų dėmesį puošnia, seksualia apranga, Chanel pasiūlė visiškai kitą koncepciją- elegantišką paprastumą. Kokia gi ji - moteris, negrįžtamai pakeitusi žodžio "elegantiška" prasmę?

Puslapis 1 iš 2

Naujausi komentarai

 • Uršulė L. Parašė Uršulė L. 2015-12-17 18:09:48
  Mados protų mūšis Nr.1 1. Tai manau bus Italija. Pažiūrėkit paveiksluose, stovi Italų menininkų nutapyti turčiai su baltom blauzdom. Tai ten i pėdkelnės turi…
 • Aušra Parašė Aušra 2015-12-10 09:30:24
  Mados protų mūšis Nr.1 O aš mielai pažaisiu, paspėliosiu ir net nenaudosiu google :D 1.Prancūzija 2. Madam Pompadur 3. XVII a. 4. Niekaip neišmąstau...…
 • Indre Parašė Indre 2015-12-08 20:54:34
  Mados protų mūšis Nr.1 *5 Šimtu procentų batų, o daugiau?? Krokodilas Lakoste. Variantų duokit iš ko pasirinkti, labai nesigalvoja ;)
 • Ilja Parašė Ilja 2015-10-16 10:58:50
  Prisimenant žalią vasaros lietų: fotosesija Sveiki! Dėl "ką paskaityti" :) gal nelabai vasariškas poetas, bet tikrai įspūdingos Roberto Roždestvenskio (Роберт Рождественский) eilės, paliekančios "skrydžio pojūtį".…
 • Zana Parašė Zana 2015-09-01 06:59:08
  Įkvėpimas: žavinga žalia Įdėkite ką nors su raudona

Naujienlaiškis